قوانين سایت ما

🔹ورود کاربران به وب‏‌سایت naenxmg.ir هنگام استفاده از پروفایل شخصی، و سایر خدمات ارائه شده توسط naenxmg به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات naenxmg است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین naenxmg از سوی کاربر است.

🔹توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های ایران کتاب منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ایران کتاب تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

🔰حریم شخصی

🔹تیم روانشناسی جنایی نائین به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
روانشناسی جنایی نائین متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و تمام اطلاعات نزد ما امانت خواهد ماند.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات روانشناسی جنایی نائین ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط روانشناسی جنایی نائین جزئی از اموال روانشناسی جنایی نائین محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار روانشناسی جنایی نائین است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای روانشناسی جنایی نائین محفوظ می‏‌دارد. 
بهره‌‏برداری و استفاده از لیست کتاب ها ، مشخصات آنها ، توضیحات ، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت روانشناسی جنایی نائین و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج مجاز نمی باشد و کلیه این حقوق به صراحت برای روانشناسی جنایی نائین محفوظ است. 
در صورت استفاده از هر یک از خدمات روانشناسی جنایی نائین ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی naenxmg.ir است. . وب سایت روانشناسی جنایی نائین هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر www.naenxmg.ir و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.